Vi har trukket vinnerne av konkurransene på TellTur for 2025!
I løpet av 2025 har vi hatt to større konkurranser gående på TellTur: “55 Forførende friluftsmål 2025” har ledet deltakerne til de femtifem forførende turmålene i Salten og “Én tur i uka” som har vært ledd i feiringen av Friluftslivets år 2025. Nå har vi endelig trukket vinnerne av disse konkurransene!
55 Forførende friluftsmål 2025
I konkurransen 55 Forførende friluftsmål 2025 har vi trukket ut to vinnere blant de 34 TellTur-brukerne som besøkte minst 8 av de 55 forførende friluftsmålene i Salten. Begge to vinner et gavekort á 1000,- hos valgfri lokal aktør. Disse to ble trukket ut som de heldige vinnerne:
uhele fra Meløy
Knut Bergset fra Bodø
Gratulerer så mye!
Én tur i uka
I konkurransen «Én tur i uka» har vi trukket ut hele 18 vinnere blant alle de 527 TellTur-brukerne som har besøkt minst 52 turmål i Salten i løpet av de 52 ukene i 2025. Vi berømmer innsatsen og gratulerer de heldige vinnerne!
Disse ble trukket ut som vinnere av t-skjorte påtrykt «koffør sitt inne når alt håp e ute»:
linch fra Hamarøy
Ann-Merethe fra Steigen
Disse ble trukket ut som vinnere av matboks i aluminium påtrykt «koffør sitt inne når alt håp e ute»:
yngste fra Bodø
Trine Breivik fra Gildeskål
V.K. fra Hamarøy
Disse ble trukket ut som vinnere av emaljert kopp påtrykt «koffør sitt inne når alt håp e ute»
Torbjorn Johannesen fra Gildeskål
MoBerg fra Steigen
Aina D fra Bodø
Disse ble trukket ut som vinnere av kopp og refleks med FÅ25-logo:
Siw reffhaug fra Steigen
erika sjo fra Hamarøy
Åge Justin Kristoffersen fra Saltdal
Mona R.Nystad fra Steigen
Sissel O O fra Steigen
Monaau fra Bodø
JNA fra Saltdal
Lillian-Iverine fra Meløy
Magnar F fra Meløy
KMJohansen fra Saltdal
I tillegg har vi trukket ut 5 heldige vinnere blant alle TellTur-brukerne under 18 år som har registrert turer i løpet av 2025. Alle disse får hvert sitt kinogavekort á 300,-. De heldige vinnerne er:
Per på Høgset fra Bodø
matilde fra Fauske
Mathilde G fra Hamarøy
Leah Emilie H L fra Saltdal
Andrea S fra Meløy